Od 1 lutego 2018r. odbiór materiału do 48 godzin.

Strona główna » Aktualności » Od 1 lutego 2018r. odbiór materiału do 48 godzin.

wielkość tekstu:A | A | A

Szanowni Państwo,

Od ponad 5 lat z powodzeniem wykonujemy dla Organów Ścigania badania sądowe z zakresu toksykologii, chemii sądowej i genetyki sądowej. Oferujemy badania na najwyższym poziomie i na najnowszym sprzęcie.

Sporządzamy również opinie sądowo - lekarskie na podstawie materiałów akt sprawy tj. ustalenie stanu trzeźwości, ocena narażenia na substancje toksyczne, leki, ocena wpływu oznaczonej we krwi substancji psychoaktywnej/leku na kierowcę/osobę badaną, ocena/opis działania substancji psychoaktywnych, dopalaczy itp.

Ciągle doskonaląc i rozszerzając nasze usługi, a przede wszystkim wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom utworzyliśmy własną pracownie badań histopatologicznych i daktyloskopijnych. Ponadto informujemy, że od dnia 01.02.2018r. w ciągu 48 godzin bezpłatnie odbierzemy materiał dowodowy do zleconych badań z każdego miejsca wskazanego przez Zleceniodawcę. Zlecenie odbioru materiału (wraz z kopią postanowienia) prosimy przesłać na adres mailowy: toxlab-dnalab-material@wp.pl  lub powiadomić nas telefonicznie na każdy z naszych numerów.

Serdecznie polecam nasze usługi.

dr n. med. Rafał Celiński

Prezes Zarządu ToxLab Sp. z o.o. i  DNALab Sp. z o.o.

http://www.toxlab.pl

http://www.dnalab.pl

czytano: 1899 razy

źródło: toxlab.pl

Strona główna
Galeria zdjęć
Ilość zdjęć: 0
dalej

ToxLab Sp. z o.o.
ul. Kossutha 6, 40-844 Katowice
tel: +48 504 096 137, tel: +48 884 604 561, tel./fax.: +48 32 254 03 79
e-mail: toxlab@wp.pl

ToxLab Sp. z o.o. Laboratorium Toksykologiczne w Katowicach. Prywatny dostawca usług laboratoryjnych na Śląsku.